קידום אתרים
בניית אתרים
אחסון אתרים
כתיבה שיווקית
שיווק באינטרנט
קורס קידום אתרים
פרסום באינטרנט
אודות
צור קשר

 פרסום מקומי עם שלטים דיגיטליים


תליית שלט דיגיטלי על הלוח הדיגיטלי בעיר או בשכונה יסייעו לכם מאד להגיע לחשיפה ברמה המקומית. מדובר בחשיפה אשר תזכה אתכם בתוך פרק זמן קצר במיטב הלקוחות, משום שבשונה מקידום אתרים או תליית שלטים מנייר או כרום, השלטים הדיגיטליים ייראו ממש לעיניי כל, גם לעיניי לקוחות של המתחרים שלכם שישקלו מעבר. טיבה של הפרסומת, עיצובה ותכניה חשובים מאד להצלחת המהלך.

 פרסום עם שלטים דיגיטליים זה לא משהו זול: חשבו היטב על התכנים והעיצוב

 אנו ממליצים ללכת למעצב פנים ולקופירייטר מקצועיים בעלי שם שינסחו עבורכם מודעה שתהיה בפורמט דיגיטלי בהמשך. התייעצו אפילו עם מספר מעצבי פנים וכמות יפה של כותבי מסרים על מנת להיות בטוחים שהגעתם למודעה הנכונה, זו אשר אכן תישא פרי בכל הקשור לפעילותכם: תגרום לחשיפות, תגרום לנלהבות מצד הצופים ותביא טלפונים. הדרכים לעשות זאת:

·         לאייר איור גראפי מעניין ומרתק.

·         להסתמך על מסרים מניעים לפעולה.

·         לשלב תוכן רציני עם תוכן הומוריסטי לאיזון תגובות הקוראים מן הכתוב.

 כיצד הופכים את המודעה המעוצבת שלכם לשילוט דיגיטלי?

 יש לפנות לחברת סקאנר לייט שילוט לעסקים המתמחה בפתרונות לדים אשר תשלב את המודעה שלכם על שלט דיגיטלי, תוך ציון המפרט המלא של השלט: איכות האור, איכות הצבעים, כמות הלדים, וכד'. ניתן לבחור בין כמה סוגי שלטים עם מפרטים שונים, כאשר ככל שהמפרט משובח יותר כך מחירו של השלט יהיה יקר יותר. בדרך כלל, יועץ לפתרונות שילוט לד ימליץ על שילוט לד מספק, ולא בהכרח היקר ביותר, על מנת שכמות גדולה של צופים יראו את המודעה שלכם, ולא פחות חשוב: זהות נכונה של צופים תראה זאת. למשל, מודעה שעיסוקה הוא בכבדות-ראיה ומציאת פתרון רפואי לכך תהיה חייבת להיות בוהקת, זוהרת וגדולה כדי שהאוכלוסייה הזו תוכל לקרוא אותה, לעומת מודעה העוסקת ברישום לחוג ספורט שיכולה להיות גם פחות בולטת בשטח ועדיין להביא יופי של תוצאות.

לא זזים בלי ייעוץ מחברת פתרונות לדים

הייעוץ הטכני של החברה אינו רק מצביע על טיב שלט הלד אלא גם על הסיכוי שהוא בכלל יתאים לך כלקוח עסקי, ושתראה מזה חשיפות. לכן, חשוב להתייעץ ולבחור בזהירות את השילוט שלכם.

פנו אלינו למידע נוסף על שלטים דיגיטליים!