קידום אתרים
בניית אתרים
אחסון אתרים
כתיבה שיווקית
שיווק באינטרנט
קורס קידום אתרים
פרסום באינטרנט
אודות
צור קשר

 

בניית אתרים באנגלית ו/או בשפות זרות:

 

חושבים שאם כבר יש לכם אתר בית בעברית ואתם רוצים לפנות לקהל ברחבי העולם אתם פשוט יכולים לתרגם את האתר שלכם לאנגלית ו/או לשפות אחרות באמצעות מתרגמים? זה לא כל כך פשוט. כאשר מדובר על אתרי אינטרנט - החוקים הם הרבה יותר מורכבים. לכן, אם אתם חברה מסחרית או ארגון חברתי אשר מבקשים לפנות ישירות אל ציבור גולשים זר, עליכם לפנות אל חברת בניית אתרים וקידום אתרים ברשתות הבינלאומיות כי מדובר על פעילות הרבה יותר מורכבת מכפי שאתם משערים. בניית אתרים ברשת המקומית עבור הקהל הישראלי דורשת הבנה וידע, אשר קיים כמובן בקרב העוסקים במלאכת בניית אתרים וקידומם ברשת המקומית אבל כאשר מדובר על אתרים לחו"ל יש צורך בידע נוסף, במחקר ובלמידה ולכן - בניית אתרים לחו"ל חייבת להעשות על ידי אנשים מוסמכים לתחום.

 

בעוד בארץ האינטרנט הוא כלי עבודה מאוד "פרוץ" ומנגנוני ההרשמה והתשלומים הם מאוד פשוטים, יש מדינות כמו אנגליה בהן קיימות מגבלות רבות וכל טופס הרשמה או מכירת מוצרים דרך האתר ובעיקר - הזמנת מוצרים ו/או שירותים בתשלום באמצעות כרטיס אשראי הוא סיפור הדורש כל מיני אישורים ואישורים חוזרים... תרגום פשוט של האתר ושל טפסי ההרשמה מעברית לא יעבדו. כאשר בונים אתר צריך להתאים אותו לחוקים, לתקנות ואף לתרבות של אותה מדינה ושל אותה אוכלוסית גולשים.

 

חברת בניית אתרים המבינה או אף המתמצאת בתחום של בניית אתרים לרשת המקצועית תוכל לתת לכם פתרון תחילה ברמת הדומיין: כלומר בשם הרשמי של האתר כולל סיומת מקומית (שוב אם לוקחים את הדוגמה של ישראל אז ברור כי הסיומת המקומית היא IL.CO ואילו אם עובדים עם הרשת באנגליה אזי הסיומת המקומית הינה UK.CO וכו'). יש חשיבות לכתובת ויש גם חשיבות לאחסון אתרים על גבי שרתים המחוברים לרשתות מקומיות. לכן, חברת בניית אתרים מקצועית היא מקושרת עם חוות שרתים וחברות שונות המעניקות שירותי אחסון אתרים. חברת בניית אתרים היא זו שתוכל לספק לכם את התשתיות התכניות של חיבור האתר ישירות לרשתות המקומיות אליהן אתם מעוניינים לפנות באמצעות האתר.

 

כמו כן, חברת בניית אתרים יכולה לבצע את התחקיר שלה כדי לאפיין את האתר כך שהוא יתאים לתרבות הזרה ביחס כמובן לאתרים מתחרים וביחס לטרנדים המקומיים בכל מדינה. חשוב לדעת כי כאשר מדובר על בניית אתרים לציבור הזר, מעבר לנהלים ותקנות יש גם תרבות גלישה או תרבות אינטרנטית שונה ממקום למקום ולכן - לפני שמתחילים לעבוד על פרויקט בניית אתרים יש צורך לבצע מחקר מעמיק ולהתאים את האתר החדש לסביבתו הטבעית. כמו כן, חשוב לדעת כי בניית אתרים בצורה נכונה לרשת המקומית במדינת היעד היא זו שתעניק עדיפות לאתר מבחינת מנועי החיפוש המקומיים וזאת רק לאחר מחקר מעמיק של התנהגות מנועי החיפוש ברשת המקומית.